HP Stitch – krok do świata mody i tekstyliów! Zapraszamy na targi tekstylne Fast Textile 2019

W dniach 20 – 22 listopada br. zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2019, w których Integart będzie prezentował rozwiązania dedykowane do branży tekstylnej.

W hali C, w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie, na stoisku 116A, pod hasłem przewodnim „Nowy wymiar koloru”, zaprezentujemy Państwu innowacyjną technologię „nowoczesnej sublimacji” HP STITCH, kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania druku i zdobienia tkanin technologią termotransferu (kliknij tutaj) oraz możliwości wielkoformatowego druku cyfrowego HP Latex (dowiedz się więcej) w branży tekstylnej.

Robimy zdecydowany krok do świata mody i tekstyliów! Na naszym stoisku pokażemy Państwu gotowe rozwiązania zarówno druku bezpośredniego i pośredniego na różnych rodzajach tekstyliów, zupełnie nietypowe, unikatowe i zaskakujące wręcz rozwiązania zdobienia tkanin, oznakowania i personalizacji, a także efektywne rozwiązania do post-finishingu. A wszystko po to, aby wskazać Państwu drogę do szybkiego rozwoju oraz dotarcia do nowych rynków zbytu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach drukarek HP STITCH S-series, stworzonych w oparciu o innowacyjne podejście do druku sublimacyjnego tkanin. Urządzenia HP STITCH to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną – rezultaty druku. To gwarant „nowego wymiaru koloru”! Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku na naszym stoisku, już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

Oprócz maszyn dedykowanych do branży tekstylnej, Fast Textile będzie okazją do prezentacji premierowego portfolio mediów przeznaczonych do sublimacji oraz innych technik i technologii zdobienia tkanin.

Zachęcamy także do udziału w wykładach i prelekcjach podczas Forum Tekstylnego (strefa targowa, hala C), będącego wydarzeniem towarzyszącym targom, w którym Integart będzie brał udział.

Nasi eksperci z zakresu technologii druku sublimacyjnego oraz termotransferu przedstawią „Zaskakujące rozwiązania technologii termotransferowej oraz sublimacji w procesie zdobienia i druku tkanin”. Zapraszamy w dniu 20 listopada (środa) w godzinach 13:00 – 15:00 oraz w dniu 22 listopada (piątek) w godzinach 10:0 -12:00.

Spotkajmy się w świecie mody i tekstyliów! Czekamy na Państwa w hali C, stoisko 116A.

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny Organizatora targów dostępny jest tutaj.

Zachęcamy do udziału w pokazach technologii HP STITCH, do spotkania się i nawiązania kontaktów biznesowych, do rozmów handlowych i wymiany doświadczeń.

Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych! Do zobaczenia!